Українська версія сайту

Круглий стіл кафедри загально-правових дисциплін «Актуальні проблеми держави і права України в контексті євроінтеграції»

15-05-2015

 

14 травня 2015 року кафедра загально-правових дисциплін навчально-наукового інституту права та психології Національної академії внутрішніх справ провела круглий стіл на тему «Актуальні проблеми держави та права України в контексті євроінтеграції». Круглий стіл був присвячений Дню науки.
 Загальне керівництво в організації проведення Круглого столу здійснювалось доцентом кафедри Лазаренко Л.А. та викладачем кафедри Булик І.Л.
 В роботі круглого столу взяли участь керівництво академії та інституту, науково-педагогічні працівники кафедри загально-правових дисциплін навчально-наукового інституту права та психології НАВС; здобувачі, аспіранти, науково-педагогічні працівники, студенти та магістри Київського університету туризму, економіки і права, Відритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” та студенти навчально-наукового інституту права та психології НАВС.

  
 В рамках реалізації кафедрою загально-правових дисциплін профорієнтаційних заходів було забезпечено участь у проведенні круглого столу учнів випускних класів Вишенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області та Гірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області під науковим керівництвом доцента кафедри Лазаренко Л.А.

  
 Під час проведення круглого столу учасниками були представлені наукові доповіді, присвячені його тематиці. Зокрема, в доповідях були розкриті актуальні проблеми прийняття останніх змін до конституційного та адміністративного законодавства, забезпечення прав і свобод людини та громадянина, реформування державної служби, інтеграції європейського права до національної правової системи в контексті євроінтеграції. Всі учасники Круглого столу прийняли активну участь в обговоренні наукових доповідей.

 

  • Оргкомітет кафедри загально-правових дисциплін

 

 

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035, м. Київ,
вул. Кудряшова, 8

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 245-68-97

X
X